م ا د ر

 

واژه ای به وسعت آسمان

به زلالی آب،

به گرمی آفتاب،

به سبزی دشت

 و من در برابرش هیچم!

و هیچ را چه توان سخن با این همه بزرگی؟

پس به حرمت مقدس ترین واژه ی زمین و آسمان سکوت میکنم تا دوست

داشتنم را فرشته ها به گوشش برسانند . آفریینده مهربانی، مهربانانه و

سخاوتمندانه آنچه را که باید ؛به تو بدهد مادرم!!!

پاورقی: وای بر ما که این گونه سهل دل مادر آفرینش ، آن راه که بهانه خلقت است میشکنیم. وای بر ما!باچه رویی میخاهیم شفاعتمان کند یازهرا(س)

به سایت از جنس خدا سر بزنید تا از غم مادر امامت باخبر شوید تو لینکهام هست

پاورقی: خیلی حرفها برای نوشتن صف کشیدند ولی نشد واگویه کنم درد سالهای  زندگیش را به خاطر من .

پاورقی: پایان نامه وقت و حوصله ام را سراسر از آن خود کرده است

/ 5 نظر / 19 بازدید
محک دل

زندگی یعنی بخند ، هرچند غمگینی ..... [قلب][گل]

سلام

[گل]

شیفته

سلام مطالب خوبی دارید من هم مایل هستم که به وبلاگ من بیاین و نظر بدین راستی اگه مایل به تبادل لینک هستین بهم بگین با چه اسمی لینکتون کنم.

محک دل

فرشته‌ها آمده‌اند پايين. همه‌ جا پُر از فرشته‌ است.از كنارت‌ كه‌ رد مي‌شوند، مي‌فهمي؟ اسمت‌ را كه‌ صدا مي‌زنند، مي‌شنوي؟ دستشان‌ را كه‌ روي‌ شانه‌ات‌ مي‌گذارند، حس‌ می کنی؟ مي‌كني؟راستي، حياط‌ خلوت‌ دلت‌ را آب‌ و جارو كرده‌اي؟دعاهايت‌ را آماده‌ گذاشته‌اي؟ آرزوهايت‌ را مرور كرده‌اي؟مي‌داني‌ كه‌ امشب‌ به‌ تو هم‌ سر مي‌زنند؟مي‌آيند و برايت‌ سوغاتي‌ مي‌آورند، پيرهن‌ تازه‌ات‌ را.خدا كند يك‌ هوا بزرگ‌ شده‌ باشي. مي‌آيند و چهار گوشه‌ دلت‌ را نور و گلاب‌ مي‌پاشند. مي‌آيند و توي‌ دستشان‌ دعاي‌ مستجاب‌ شده‌ و عشق‌ است. مبادا بيايند و تو نباشي. مبادا درِ‌ دلت‌ را بسته‌ باشي. مبادا در بزنند و تو نفهمي. مبادا... كوچه‌ دلت‌ را چراغاني‌ كن. دمِ‌ در بنشين‌ و منتظر باش. فرشته‌ها مي‌آيند. فرشته‌ها حتماً‌ مي‌آيند. خدا آن‌ سوتر منتظر است. مبادا كه‌ فرشته‌هايت‌ دست‌ خالي‌ برگردند. [گل][لبخند][گل]